نمونه کار فروشگاهی سایت کاسه نمد ایران

نمونه کار فروشگاهی|فروشگاه کاسه نمد ایران

سایت کاسه نمد ایران پروژه دیگری که به درخواست شرکت کاسه نمد ایران آماده و اجرا شده و هم اکنون می توانید پیشنمایش و جزییات آن را مشاهده کنید. این سایت با طراحی UI اختصاصی توسط مجموعه طراحی آماده و برروی سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فروشگاه ساز محبوب ووکامرس پیاده سازی گردیده است.

محمد صابری

بهمن 1402

45 روز

دراین بخش مشخصات کلی از پروژه و ازهمه مهمتر وضیعت پروژه در دسترس است

کارفرما

کاسه نمد ایران

صاحب امتیاز

محمد صابری

تحویل

45 روز

فهرست کارهای انجام شده در پروژه:

طراحی لوگو, طراحی قالب, تولیدمحتوای نمونه, طبقه بندی محتوا و محصولات, بهینه سازی سایت(سئو), خرید دامنه و هاست, گرقتن درگاه بانکی مستقیم

بیشتر بدانید

نمونه کار فروشگاهی | فروشگاه کاسه نمد ایران

پروژه دیگری که به درخواست شرکت کاسه نمد ایران آماده و اجرا شده و هم اکنون می توانید پیشنمایش و جزییات آن را مشاهده کنید. این سایت با طراحی UI اختصاصی توسط مجموعه طراحی آماده و برروی سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فروشگاه ساز محبوب ووکامرس پیاده سازی گردیده است.

با توجه به تنوع زیادی که در حوزه لوازم یدکی وجود دارد و همچنین درخواست های زیادی که کاربران جهت طراحی و راه اندازی سایت لوازم یدکی فروشی برخط داشتند این پروژه با نهایت دقت و ظرافت طراحی و راه اندازی شده است و قابلیت ها و ساختار آن با توجه به این حوزه طراحی گردیده است.

طراحی سایت فروشگاهی با توجه به حساسیت بالا نیازمند بررسی دقیق و تعریف یک ساختار کاملا بهینه و استاندارد می باشد تا پروژه نهایی از لحاظ سرعت و امنیت در سطح بالایی قرار داشته و افراد و مشتریان بتوانند به راحتی و با خیال راحت از آن استفاده نمایند. به همین جهت مجموعه طراحی همواره سعی می کند تا با در نظر گرفتن نکات و مسائلی که در هر درخواست وجود دارد، پروژه نهایی را به بهترین شکل به مشتریان عزیز ارایه نماید.

 در این صفحه نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی و نمونه کار seo برای راه اندازی و بالا آمدن یک صفحه فرود یک عبارت کلیدی جستجو شده در گوگل به نمایش گذاشته شده.

یک پیشهاد ویژه!

اگه می خوای رویاهاتو رو به واقعیت تبدیل کنی همین حالا اقدام کن

کارفرما

کاسه نمد ایران

صاحب امتیاز

محمد صابری

تحویل

45 روز

پروژه مشابه ای دارید؟

برای مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

مشاوره رایگان – 91301505 021 داخلی 221

تصاویر پروژه

در زیر تصاویری از پروژه نهایی برای شما نمایش یافته است

فرم مشاوره رایگان

نام شماره تو بده ،درخواست مشاوره رایگان کن.

فرم درخواست مشاوره رایگان

فرم درخواست مشاوره رایگان

فرم صدای مشتری