نمونه کار فروشگاهی سایت کاسه نمد ایران

سایت کاسه نمد ایران

سایت کاسه نمد ایران پروژه دیگری که به درخواست شرکت کاسه نمد ایران آماده و اجرا شده و هم اکنون می توانید پیشنمایش و جزییات آن را مشاهده کنید. این سایت با طراحی UI اختصاصی توسط مجموعه طراحی آماده و برروی سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فروشگاه ساز محبوب ووکامرس پیاده سازی گردیده است.

محمد صابری

بهمن 1402

45 روز

دراین بخش مشخصات کلی از پروژه و ازهمه مهمتر وضیعت پروژه در دسترس است

کارفرما

کاسه نمد ایران

صاحب امتیاز

محمد صابری

تحویل

45 روز

فهرست کارهای انجام شده در پروژه:

طراحی لوگو, طراحی قالب, تولیدمحتوای نمونه, طبقه بندی محتوا و محصولات, بهینه سازی سایت(سئو), خرید دامنه و هاست, گرقتن درگاه بانکی مستقیم, درگاه یانکی واسطه ای

بیشتر بدانید

سایت فروشگاهی کاسه نمد ایران پروژه دیگری که به درخواست شرکت کاسه نمد ایران آماده و اجرا شده و هم اکنون می توانید پیشنمایش و جزییات آن را مشاهده کنید. این سایت با طراحی UI اختصاصی توسط مجموعه طراحی آماده و برروی سیستم مدیریت محتوای وردپرس و فروشگاه ساز محبوب ووکامرس پیاده سازی گردیده است.

با توجه به تنوع زیادی که در حوزه لوازم یدکی وجود دارد و همچنین درخواست های زیادی که کاربران جهت طراحی و راه اندازی سایت لوازم یدکی فروشی برخط داشتند این پروژه با نهایت دقت و ظرافت طراحی و راه اندازی شده است و قابلیت ها و ساختار آن با توجه به این حوزه طراحی گردیده است.

طراحی سایت فروشگاهی با توجه به حساسیت بالا نیازمند بررسی دقیق و تعریف یک ساختار کاملا بهینه و استاندارد می باشد تا پروژه نهایی از لحاظ سرعت و امنیت در سطح بالایی قرار داشته و افراد و مشتریان بتوانند به راحتی و با خیال راحت از آن استفاده نمایند. به همین جهت مجموعه طراحی همواره سعی می کند تا با در نظر گرفتن نکات و مسائلی که در هر درخواست وجود دارد، پروژه نهایی را به بهترین شکل به مشتریان عزیز ارایه نماید.

پروژه مشابه ای دارید؟

برای مشاوره لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

مشاوره رایگان – 91301505 021 داخلی 221

مشاوره رایگان – 1505 30 91 – 021 داخلی 221

تصاویر پروژه

در زیر تصاویری از پروژه نهایی برای شما نمایش یافته است

فرم مشاوره رایگان

نام شماره تو بده ،درخواست مشاوره رایگان کن.

فرم صدای مشتری